Farmakon

SKN FARMAKON

Wszelkie informacje dotyczące Koła Naukowego FARMAKON dostępne są na stronie internetowej:

Studenckie Koło Naukowe „FARMAKON” zaprasza do współpracy studentów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu farmacji, medycyny, genetyki oraz optymalizacji terapii.

Opiekun Koła Naukowego: Dr hab. n. farm. Małgorzata Wrzosek,

e-mail: malgorzata.wrzosek@wum.edu.pl

Koło Naukowe FARMAKON przy Zakładzie Biochemii i Farmakogenomiki ma za zadanie rozwijać zainteresowania naukowe studentów w dziedzinie nauk biomedycznych, w szczególności w dziedzinie farmakogenomiki. Studenci mają możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technikami badań na poziomie genotypu człowieka służących optymalizacji terapii oraz współpracy z instytucjami i towarzystwami naukowymi. Tematy opracowane w ramach działalności SKN Farmakon są przedstawiane na konferencjach oraz publikowane w czasopismach naukowych. Zainteresowanych studentów i doktorantów zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach koła naukowego FARMAKON.